#TsmeMy

    Biznis Developer pre IoT (Internet of Things)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máš záujem nastúpiť na rozbiehajúci sa vlak Internet of Things a tvoriť jeho budúcnosť?
    Nie sú ti cudzie oblasti ako smart metering, smart cities, monitoring, tracking, connected cars, platformy, IoT access a ďalšie zaujímavé riešenia z oblasti IoT?
    Nebojíš sa zákazníka, vieš sa naladiť na jeho vlnu a presvedčiť ho, aby si od teba kúpil tvoj produkt alebo službu?
    Nemáš problém cestovať po Slovensku, príležitostne aj do susedných Čiech?
    Pracoval si s partnermi a vieš odhadnúť, ktorý je ten pravý?
    Máš skúsenosti z biznisu a vieš ohodnotiť príležitosti, ktoré sa núkajú?
    Nie sú ti cudzie čísla a vieš z nich vyťažiť to podstatné?
    Nebodaj už máš skúsenosti z oblasti IoT/M2M?
    Ak si sa v tom našiel, tak nám napíš a príď zistiť či si rovnaká "krvná skupina" ako my.

    V našom tíme dostaneš priestor:
    - realizovať predaj produktov a služieb v spolupráci s account manažérmi
    - vyhľadávať a rozvíjať nové obchodné príležitosti
    - analyzovať a vyhodnocovať predajné výsledky
    - koordinovať spoluprácu s partnermi a vytvárať s nimi dlhodobé obchodné vzťahy
    - viesť rokovania s partnermi s cieľom zabezpečiť vhodné podmienky pre predaj produktov a služieb
    - koordinácia realizácie dodávky riešení v spolupráci s presales a delivery
    - spolupráca pri implementácii nových produktov a riešení
    - vykonávať návrhy a zmeny v pracovných a metodických postupoch týkajúce sa priamo alebo nepriamo predajnej činnosti

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    Dohodou/idealne 1.8.2017

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    - presviedčacie schopnosti a negociačné schopnosti
    - diplomatické jednanie
    - flexibilita,
    - strategické a analytické myslenie,
    - dôslednosť,
    - kreativita,
    - asertivita,
    - prezentačné schopnosti,
    - orientácia na výs./ cieľ,

    Prax:
    - min 2 roky skúseností s predajom a starostlivosťou o korporátnych zákazníkov,
    - prehľad v oblasti telekomunikačných a informačných technológií / riešení

    Zručnosti a znalosti:
    - vedenie rokovaní
    - skúsenosti pre realizácii obchodných prípadov
    - veľmi dobré znalosti MS Excel, Word, Powerpoint
    - znalosť tvorby zmluvnej dokumentácie
    - tvorba Business Case
    - vendor manažment
    - vývoj produktov a riešení prínosom

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!