startgroup

Obchodný Manažér s anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra s pôsobnosťou v celej EÚ.

Náplň práce:

-Zodpovednosť za prípravu a plnenie rozpočtového plánu a plánu predaja pre príslušné obdobie a kalendárny rok
-Presadzovanie obchodných zámerov firmy
-Rokovania s príslušnými zodpovednými osobami
-Identifikácia obchodných príležitosti a na ich základe zostavovanie a implementácia dlhodobých a krátkodobých plánov
-Sledovanie,podpora a kontrola obchodných plánov
-Vedenie obchodných jednaní, prezentácií,vyjednávanie zmluvných podmienok
-Komunikácia s kľúčovými obchodnými partnermi
-Analýza trhu
-Zodpovednosť za komplexnosť podkladov predajných zmlúv, cenových ponúk a dodatkov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
-Nutná prax minimálne 3 roky
-Anglický jazyk aktívne
-Znalosti z oblasti predaja-zameraného na potravinársky priemysel
-Vodičský preukaz skupiny B
-Prezentačné a predajné zručnosti
-Analytické myslenie
-Aktívne cestovanie za zákazníkom podmienkou
-Komunikatívnosť,cieľavedomosť,systematickosť