Zvoz zdarma aj zo SENICE.Jednoduché montážne práce.Práca na zmluvu.

24.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- montážne práce vo výrobe plynomerov, regulátorov, vodomerov v Starej Turej - jednoduché skladanie plynomerov, regulátorov a vodomerov, stačí ti manuálna zručnosť a dodržiavať postup práce
- hodinová mzda + príplatky+bonusy /dochádzkový,teamový../ mesačná mzda od 700,- EUR/mesačne v hrubom - viac informácii sa dozviete priamo na pohovore ukážeme Vám pracovisko
- práca na 3 zmeny v stoji
- práca v čistom prostredí, zabezpečíme Vám montérky, obuv, rukavice ...
- zabezpečené závodné stravovanie - výber zo 6 jedál
- zaškolíme si Vás
- práca v stabilnej spoločnosti - možnosť dlhobej práce
Upresnenie platových podmienok:
od 700,- EUR/mesačne v hrubom
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Životopis nie je podmienkou, stačí nás kontaktovať a poskytneme Vám bližšie informácie.
Doprava ZDARMA zo smeru Senica, Sobotište,Podbranč,Turá Lúka ,Myjava, Hrašné - Stará Turá a späť na všetky 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre ženy aj mužov