Operátor logistiky na VZV

27.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Drážovce (priemyselný park)
Nitriansky kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- manipulačné práce v sklade,
- nakládka, vykládka, prebaľovanie,
- zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru,
- navážanie tovaru vláčikom na výrobné linky,
- práca s ručne vedeným elektrický vozíkom (VZV) skupiny I, C, D,
- skladníci retrakari VZV,
- skladníci pickeri na NZV,
- platný preukaz na VZV (nie je podmienkou v prípade absolvovaniu kurzu vieme platnosť preukazu predĺžiť).

(viac rôzných pracovných oddelení, bližšie informácie na osobnom pohovore alebo telefonicky).
Upresnenie platových podmienok:
od 700 € / mesiac (brutto)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Vaše životopisy zasielajte na dole uvedenú emailovú adresu a po dôkladnom zhodnotení Vás pozveme na pracovný pohovor. V prípade otázok neváhajte a kontaktujte nás. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na základe životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- ZRUČNOST S VYSOKOZDVIŽNÝM VOZÍKOM NUTNÁ!!!