Montážnik autosedadiel

26.07.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zarábajte u svetového lídra vo vývoji a výrobe automobilových sedadiel, na ktoré sa pohodlne posadíte vo viac ako 360 modeloch najväčších automobilových výrobcov. Zdokonaľujte automobilové sedadlá a svet mobility s nami. Buďte súčasťou výroby áut značky Škoda a Porsche.
Čo bude vašou náplňou práce?
montáž autosedadiel a ďalšia súvisiacia práca na výrobnej linke podľa pracovného návodu
vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Čo u nás získate?
zamestnanie v čistom, modernom a bezprašnom prostredí
zabezpečenie ubytovania ZADARMO v modernej a čistej ubytovni
doprava zdarma z ubytovne do zamestnania
1600 Kč - čalúnnický príplatok
1200 Kč - bonus za mesačnú prítomnosť
výkonnostný bonus
príplatky za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
príplatky za nadčasy a poobedňajšie zmeny
možnosť vyplácania záloh každý pondelok
príspevok na teplú stravu v jedálni (ranná a poobedňajšia zmena) – stravné lístky v hodnote 70 Kč
25 dní dovolenky
športové a kultúrne podujatia, masáže, Vianočný večierok, Family day

Koho hľadáme?
zamestnancov s minimálnym dosiahnutým vzdelaním – základným
zamestnancov so spoľahlivým a starostlivým prístupom k práci, chuťou do práce a dobrou pracovnou morálkou
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené