Skladník s VZV priamo v Trnave

24.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Skladník/vodič VZV
- práca na 3 zmeny, nadčasové zmeny vopred ohlásené

NÁPLŇ PRÁCE:
- zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- príprava a skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- príprava tovaru, vyloženie/naloženie, zaskladnenie a kontrola tovaru
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- expedícia, skladovanie, triedenie, skladanie a čistenie prázdnych obalov
- príprava dokumentácie

MZDOVÉ PODMIENKY:
- priemerná mesačná mzda od 887 do 917 € brutto

- základná mesačná mzda 712€ brutto
- nočný príplatok 0,80 €/hod - mesačne od 30 do 60 € brutto podľa počtu nočných zmien
- mesačné bonusy do výšky 135 € mesačne brutto
- príspevok na cestovné 10 € mesačne

- 13.plat vyplácaný 2x ročne
- stravné lístky s 80% príspevkom zamestnávateľa
- športovo-relaxačné a narodeninové poukážky
Upresnenie platových podmienok:
712€/ brutto + SL, po skúšobnej dobe zvýšenie.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade záujmu pošlite svoj životopis, kontaktujte nás telefonicky, alebo sa zastavte osobne na pobočke Index Nosluš v Trnave, Paulínska 20 (budova Balakovo, 2. poschodie)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať nadčas,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť pracovať samostatne,
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
- skúsenosti so skladovaním tovaru
- VÝHODOU skúsenosti v logistike vo výrobných podnikoch
- VÝHODOU platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (platnosť obnovíme)