Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Varró/varrónő KASSÁN, átlagfizetés 660 € (lakhatási hozzájárulással)!

24.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
KASSA! Gyártási alkalmazott - bőr elsődleges varrása további feldolgozáshoz! Bruttó bér 500 - 700 € között!

Érdekli a varrás? Akkor ne habozzon, jelentkezzen önéletrajzzal az álláshirdetésünkre. Ügyes alkalmazottakat keresünk varrói munkakörbe Kassára.

Feladatkör:
varrás
félkész termékek előállítása
Upresnenie platových podmienok:
Átlagfizetés a próbaidő után hozzájárulásokkal együtt 660€/bruttó
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
Főállás
Informácie pre uchádzača:
Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Alapműveltség
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
kézügyesség
tapasztalat gépi varrással
egészségügyi alkalmasság (álló munka, éjszakai műszak)
felelősség
lojalitás
színtévesztő jelölteket nem tudunk alkalmazni