Stabilná práca v lisovni v strojárskej firme, zaučenie možné, Kráľová nad Váhom, mzda 750 -1000€!

27.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- hľadáme pracovníkov do strojárskej firmy - výroba nosníkov a armatúr
- práca na lisovni - delenie roxoru - výroba oceľových tyčí, betonárskych výstuží, obsluha hydraulických nožníc - možnosť zaučenia
- trvalý pracovný pomer
- 4 -zmenna prevádzka - 2 dni ráno, 2 dni noc, 4 dni voľno
Upresnenie platových podmienok:
- 3,90€ hod/brutto + stravné lístky + bonusy + cestovný príspevok
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- technické vzdelanie výhodou, prax v strojárstve a kovovýrobe výhodou, nie však podmienkou
- ochota pracovať na 4 zmeny, možnosť nadčasov
- vlastná doprava do Kráľovej nad Váhom - ponuka bez dopravy a bez ubytovania!