Strojár - Nastavovač DOPRAVA ZDARMA/ Nitra - Zlaté Moravce

27.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nastavovanie a obsluha na lisoch, brúskach, obrábacích strojoch. Nastavovanie montážnej linky.
- práca s meradlami
- prvé 3 mesiace zaškolíme
- Práca na 3 alebo 4 zmeny
Upresnenie platových podmienok:
750€ (brutto)+ príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zabezpečená doprava z okolia Levice, Nova Baňa, Nitra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
-strojárske vzdelanie, alebo prax
-skúsenosť s nastavovaním strojných zariadení – lisy s automatickým odvíjaním, obrábacie centrá – sústruh, fréza, brúska
-skúsenosť s meradlami
-práca v nepretržitej prevádzke