Výroba a Montáž autosedačiek-stabilná práca v Žiline - vhodné pre ženy aj mužov.

27.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- miesto výkonu práce v Žiline - výroba a montáž autosedačiek vhodné pre mužov aj ženy
- 635,-EUR/v hrubom mesačne + výhodné bonusy dochádzkový,výkonnostné
- zaučenie na pracovnú pozíciu v tréningovom centre
- práca v tíme operátorov (na jednej z liniek)
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- bezplatný zvoz z autobusovej stanice Žilina do práce na všetky 3 zmeny
Upresnenie platových podmienok:
635,-EUR/v hrubom mesačne + výhodné bonusy dochádzkový,výkonnostné
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba v vhodných uchádzačov, ktorí budú informovaní a pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme