Budeme Vás voziť do práce aj z práce zdarma! Kontrola v sede pre mužov aj ženy! (Ref. č.: 2-21-28037/PF)

23.07.2017 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ľahká práca pre ženy aj mužov!

Vašou náplňou práce bude:
- 100 % optická kontrola plastov určených do automobilov
- Balenie plastov
- Práca prevažne v sede
Ponúkaný plat:
od 610 do 650 EUR
Iné výhody:
- Doprava z okolia NR zdarma
- Stravné lístky v hodnote 3,40 €
- Dochádzkový bonus
- Polročný a ročný dochádzkový bonus
- Vianočná odmena
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Váš životopis

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- Dobrý zrak (môžu byt aj okuliare)
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Chuť pracovať na 2 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktné údaje:

Piaristická 1, Nitra, 94901

Reaguj na ponuku