it tester [HOME-OFFICE/BRNO]

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • pre nadnárodného klienta hľadáme testerov na projekt z oblasti bankovníctva
  • veľmi atraktívne platové ohodnotenie, je však potrebné mať skúsenosti
  • výkon práce je Brno, po skúšobnej dobe (a dohode) home-office
Upresnenie platových podmienok:
Až do 25€/hodina (FREELANCERI)
Benefity a ďalšie výhody:
  • Ročný performance bonus
  • Dotované stravné lístky
  • Špeciálne zľavy
  • Diners club - súkromná kreditná karta
  • Recommend-a-Friend - získaj bonus vďaka zamestnaneckému programu "Odporuč svojho známeho"
  • veľa ďalšieho
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
Pre Juniorov:
  • skúsenosti v oblasti testingu (poznať priebeh testovacieho procesu, vedieť adekvátne reportovať výsledky..)
  • Selenium, SOAP UI
Seniori / teamleaderi
  • byť schopný odkomunikovať výsledok testovania s developermi
  • vytvárať a spravovať testovaciu dokumentáciu
  • zvládať a koordinovať aj post-implementation testing