Pokrývač/Klampiar/Tesár - Rakúsko !

24.07.2017 G P S Trade s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta v Rakúsku prijmeme pracovníkov na profesiu:
- pokrývanie, montáž nových striech, (drevený šindel, Tondach, Bramac, pokrývanie lepenkou, izolácie striech)
- klampiarske práce na stavbách, montáž nových plechových striech a rekonštrukcia striech poškodených,
- stavba krovov, práca s drevom

Vhodné aj pre 2 - 4 členné partie, možnosť pracovať v tíme,v rámci partie nutnosť NEMECKÉHO jazyka a auta !!!!
Je potrebné mať dobrú predchádzajúcu pracovnú prax a schopnosť komunikovať v NEMECKOM jazyku!
Zamestnanecké výhody, benefity:
- Rakúska pracovná zmluva
- legálna práca
- diéty
- príspevok na ubytovanie
- po prvom odpracovanom týždni možnosť zobrať zálohu
Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV!

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, popripade mailom: job @ gpstrade.sk
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911428832
Ponúkaný plat:
od 2400 EUR
Iné výhody:
- diéty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Hľadáme skúsených pokrývačov, klampiarov ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti, alebo sú vyučený v obore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
neuvedené
- aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- uprednostnený budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU. Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce! Poskytujeme taktiež školiace a jazykové kurzy pre vybraných zamestnancov.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
G P S Trade s.r.o.
Zochova 36
Kežmarok
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zuzana Hakeova
Zochova 36, Kežmarok, 060 01, Slovenská republika
Tel: 0911428832

Reaguj na ponuku