Relationship manager v stavebníctve

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vytváranie a udržiavanie obchodných vzťahov s projekčnými kanceláriami, bytovými družstvami, realizačnými spoločnosťami, investormi a stavebninami;
  • identifikácia nových obchodných príležitostí a potenciálnych zákazníkov,
  • starostlivosť a komunikácia s dlhodobými klientmi,
  • získavanie a riadenie obchodných prípadov,
  • príprava návrhov technických riešení pre zákazníkov,
  • vytváranie cenových ponúk a účasť na tendroch,
  • analýza aktuálnych trendov na trhu a konkurencie,
  • reporting;
Upresnenie platových podmienok:
Pre významnú spoločnosť hľadáme perspektívneho obchodníka v oblasti stavebníctvo, ktorý má prax minimálne 3 roky v technicky orientovanom alebo stavebnom segmente, so schopnosťou nielen udržiavať, ale aj rozvíjať B2B vzťahy.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca na home office,
  • mobil, notebook, auto na súkromné účely,
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • sebarealizácia;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • nutnosťou je stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie ideálne stavebného alebo technického zamerania,
  • obchodná prax v stavebníctve minimálne 3 roky je nutnosťou,
  • MS Office na užívateľskej úrovni,
  • predispozícia ku riadeniu a vedeniu,
  • proklientská orientácia, výborné komunikačné zručnosti,
  • výborné argumentačné a predajné zručnosti,
  • obchodnícky drive, dynamickosť,
  • samostatnosť a sebamotivácia,
  • vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať;