startgroup

Elektrotechnik / Energetik , miesto výkonu Leopoldov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec
Leopoldov

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta hľadáme skúsených elektrotechnikov, príp. energetikov.
Náplňou práce bude:
- riadenie zverenej časti technológie - kotolňa a elektroenergetika;
- dodržiavanie predpísaných technologických parametrov pri jednotlivých zariadeniach zverenej časti technológie, kontrola teplôt, tlakov, prietokov, pridávanie pomocných surovín;
- kontrola vyhradených technických zariadení, montáž MaR a elektrozariadení;
- vedenie príslušnej technickej dokumentácie a zabezpečenie jej aktualizácie;
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zaslanie profesijného životopisu na adresu : trnava@startgroup.sk, príp. jbendova@startgroup.sk.
Doplňujúce informácie Vám radi poskytneme na telefónnych číslach: 033 533 3372; 0914 330 522, 0903 737 597.
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Od kandidátov vyžadujeme:
- prax vo výrobe na pozícii elektroúdržbár alebo zmenový elekrikár, manipulant VN zariadení minimálne 1 rok
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 14 ods. 1 písm. c) zákona č. 124/2006 Z.z. o BOZP
- min. § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. na elektr. zariadenia do 24 kV, v objektoch a aj bez nebezpečenstva výbuchu - triedy A aj B
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - kurič III. triedy , plynové horáky výhodou
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - obsluha tlakových zariadení výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- práca na zmeny v nepretržitej prevádzke
- miesto výkonu Leopoldov /Trnavský kraj/, ubytovanie ani doprava zabezpečená nie je
- zaujímavé finančné ohodnotenie, príplatky a stravné lístky nad rámec zákona