Účtovník / účtovníčka s aktívnym AJ (farmaceutická spoločnosť)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • realizácia účtovníctva pre slovenské zastúpenie v medzinárodnej spoločnosti,
  • príprava a spracovávanie účtovných výkazov, mesačných a ročných účtovných závierok,
  • zber, monitoring a reporting dát podľa interných a legislatívnych predpisov,
  • príprava reportov v spolupráci s ďalšími oddeleniami v spoločnosti,
  • analýza pohybov hlavnej knihy,
  • sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve;
Upresnenie platových podmienok:
Pre medzinárodné finačné oddelenie originálnej farmaceutickej spoločnosti hľadáme účtovníčku s 2 ročnou skúsenosťou v komplexnom účtovníctve a s aktívnym anglickým jazykom.
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • program zamestnaneckých výhod,
  • medzinárodná spoločnosť,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou