Hľadáme realitného makléra po celom území SR. Dosiahnite odmenu až 70% z provízie.

11.07.2017 AstonReal s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zaujíma Vás obchod s nehnuteľnosťami?
Radi komunikujete s ľuďmi?
Alebo ste maklér a nie ste spokojný s vlastným ohodnotením?
Chcete pracovať pre spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov s nehnuteľnosťami na celom Slovensku?
Teraz máte jedinečnú príležitosť. Rozširujeme tím našich realitných maklérov. Hľadáme aktívnych a ambicióznych kandidátov s chuťou zarábať peniaze vlastným úsilím.

- Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností (byty, domy, pozemky, nebytové priestory, skladové priestory, obchodné priestory a objekty atď.).
- Vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a ich foto-dokumentácia.
- Monitorovanie a vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek zákazníka.
- Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi.
- Zadávanie ponúk predaja, kúpy a prenájmu realít.
- Vytváranie databázy klientov a nehnuteľností.
- Aktívne monitorovanie trendov a noviniek v realitnom odvetví.
- Kompletná administratívna agenda spojená s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností.
- Spolupráca s úradmi na úseku katastra.
- Komunikácia s klientmi.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Práca v príjemnom prostredí , priateľská atmosféra v kancelárii.
- Práca v silnej realitnej spoločnosti.
- Nadštandardné finančné ohodnotenie.
- Pravidelné porady.
- Flexibilný pracovný čas.
- Kariérny rast súvisiaci s výsledkami tvojej práce.
- Podpora kancelárie pri realizovaní obchodných prípadov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.7.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Ak Vás naša ponuka zaujala, Váš životopis prosím zašlite na e-mailovú adresu: kariera @ astonreal.sk

Ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem na danú pozíciu. Uchádzači vybraní na základe životopisu budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Word
- Reprezentatívne vystupovanie.
- Komunikatívnosť.
- Zodpovednosť.
- Spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť.
- Ochota vzdelávať sa.
- Aktívny prístup k práci
- Znalosť práce s PC
- Aktívne využívaný profil na sociálnych sieťach.
- Flexibilita.
Vodičský preukaz:
Skupina: B