Senior tester pre rádio-frekvenčné zariadenia - Nová Dubnica - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
rádiofrekvenčné merania - práca na nových projektoch testovanie a oprava dosiek plošných spojov spájkovanie komunikácia s ostatnými oddeleniami (aj v anglickom jazyku)
reporting
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného senior testera, ktorý má skúsenosti s testovaním a opravou rádiofrekvenčných strojov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat a ​valorizácia platu
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ, VŠ I. II. alebo III. stupňa (elektrotechnika)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: min. 1 rok (skúsenosti s testovaním dosiek plošných spojov)
  • INÉ: § 21 Vyhl. 718/2002 Z.z.
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť