Tréner/ka soft-skills a produktových školení pre retail (živnosť)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • príprava, organizácia a realizácia soft-skills (komunikácia, argumentácia, predajné zručnosti) pre merchendiserov a zamestnancov predajní,
  • príprava, organizácia a realizácia produktových školení (elektrotechnika) pre merchendiserov a zamestnancov predajní,
  • rozvíjanie predajných zručností merchendiserov a zamestnancov pôsobiacich na predajniach,
  • oboznamovanie sa s technologickými novinkami a ich špecifikami,
  • udržiavanie znalosti o produktovom portfóliu v danej oblasti,
  • sledovanie vývoja výrobkov u konkurencii,
  • príprava školiacich materiálov,
  • pravidelný reporting aktivít;
Upresnenie platových podmienok:
Na podporu vzdelávania retailových zamestnancov významnej elektro značky hľadáme skúseného, technickejšie zameraného a anglicky hovoriaceho trénera / trénerku s lektorskými skúsenosťami ideálne v oblasti retailu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca pre silnú medzinárodnú spoločnosť
  • firemné auto k dispozícií,
  • práca buď v teréne alebo home-office,
  • prístup k najnovším technologickým novinkám,
  • možnosť ďalšieho rozvoja trénerských zručností,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • prax minimálne 3 roky v oblasti školenia soft-skills, predajných zručností, prípadne realizácia produktových školení,
  • veľkou výhodou sú obdobné skúsenosti v oblasti retailu / FMCG,
  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa,
  • anglický jazyk na úrovni B2, písomne aj ústne,
  • znalosť programov MS Word, MS PowerPoint na pokročilej úrovni,
  • schopnosť samostatného rozvrhnutia pracovného času,
  • záujem o nové technológie,
  • veľká časová flexibilita a ochota cestovať pravidelne na pridelené prevádzky v rámci širšieho regiónu,
  • ochota pracovať na živnosť,
  • vodičský preukaz sk. B;