startgroup

VODIČ VZV, ZÁSOBOVAČ LINKKY V DNV

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
BRATISLAVA DNV

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

hľadáme šikovných ľudí do výrobnej spoločnosti na pozíciu manipulant VZV, vodič VZV, zásobovač linky.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

ponúkame stabilnú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Prvých šesť mesiacov sa pracuje pod ADZ, náslende garantujeme plynulý prestup do kmeňa spoločnosti. Po prestupe sa automaticky zvyšuje mzda a získavate nárok na 13ty a 14ty plat.
Zabezpečujeme ubytovanie zdarma 5 minút od miesta výkonu práce.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV typu W1
- skúsenosti s riadením vysokozdvižného vozíka
- chuť pracovať
- ochota pracovať na zmeny