STAVBYVEDOUCÍ ABSOLVENT

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• řízení staveb po celé ČR
• odpovědnost za celkový výsledek stavby
• odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb
• odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb
• profesionální komunikace s investorem a projektantem

Nabízíme:
• možnost nástupu dle dohody
• práci na HPP
• mobilní telefon, PC, služební vůz
• nástupní plat od 25 000 Kč / měs.
• prémiové ohodnocení
• pro zahraniční zaměstnance zajištění ubytování

Informácie pre uchádzača:

Nabízíme:

Všeobecne požadované znalosti:

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ stavebního směru, absolvent
• Odborné praxe a stáže v oblasti staveb výhodou (doložit)
• Zájem o stavební výrobu, přípravu a řízení stavební výroby
• Zájem o trendy a technologické postupy stavební výroby a stavebních prací
• Zájem a snaha získávat další kvalifikace (autorizace, odborná školení)
• Osobní cíl naučit se komplexní řízení staveb a ekonomiku řízení staveb
• znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
• znalost programů Build Power, euroCALC a autoCAD výhodou
• ŘP sk. B, ochota cestovat
• iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost učit se, dobré vystupování, bezúhonnost

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B