Triedič zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty, a.s., Bratislava (pri železničnej stanici Nové Mesto-BA)

22.07.2017 Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Tomášikova 54, Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
vykladanie nákladných predmetov (kontajnery, palety, prepravky, balíky) z nákladných áut
manuálne ukladanie balíkov na automatickú triediacu linku
triedenie a spracovanie zásielok
príprava zásielok na ďalšiu distribúciu
manuálna práca,
fyzicky náročná
nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas
nepretržitá prevádzka
pracovný čas 8-12 hodín
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
poskytovanie ubytovania nad 80 km
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí-oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
presnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.
Oblasť pôsobenia:
Pošta, telekomunikácie
Adresa:
Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
Banská Bystrica
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Lelkesova
Partizánska cesta 9, Banská Bystrica, 97599, Slovenská republika
Tel: 02/49 222 337

Reaguj na ponuku