SAP Project Manager so zameraním na financie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Vaša náplň práce: • zodpovednosť za rozsiahle zmeny vrámci transformačných a reorganizačných projektov • budete hlavou väčšieho rozsahu projektových tímov na rôznych medzinárodných miestach • vytvorte spoločné štandardizované riešenie šablón so zameraním na procesy ERP • rozvíjať a prijímať agilne orientované metodológie projektov vrámci spoločnosti Čo získate? • účasť na projekte bude pre Vás novou prijatou výzvou, v ktorej získate skúsenosť s medzinárodným implementačným projektom • spoločnosť Vás odmení koncoročným výkonostným bonusom • čakajú Vás aj ďalšie bonusy k platu: príspevky na jazykové kurzy, mesačné príspevky v podobe bodov do Cafeteria systému, kde si môžete vybrať služby a darčeky pre seba i blízkych • flexibilným pracovným časom si môžete určiť kedy sa budete venovať naplno práci a kedy sebe (samozrejme podľa fázy projektu) • k dispozícii máte aj sick days – dni ktoré si môžete naplno oddýchnuť bez dokladovania

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti: • 3-5 rokov skúseností s veľkým projektom • znalosť aspoň jedného z nasledujúcich modulov: SAP PM, REFX, FI/CO, SD, PS • skúsenosť s implementáciou finančného modulu SAPu • finančný backround – finančné analýzy, poradenstvo • plynulá komunikácia v anglickom jazyku • skúsenosť s procesmi ERP

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)