#TsmeMy

    Koordinátor podpory biznis predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra
    Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Našou úlohou je starať sa o biznis zákazníkov, riešiť ich požiadavky a poznať ich špecifické riešenia šité na mieru.
    Poskytovať informácie o objednávkach, produktoch a službách spoločnosti v súlade so stanovenými postupmi a smernicami.
    Monitorovať vybavovanie prijatých podnetov, riešiť vzniknuté nedostatky a reklamácie, spracovávať zákaznícke požiadavky a objednávky v systémoch.
    Pripravovať ponuky, podklady a iné zmluvné dokumenty pre biznis zákazníkov v spolupráci s biznis predajcami.
    Analyzovať a vyhodnocovať prevádzkové dáta a navrhovať zlepšenia pre dodržanie ukazovateľov výkonnosti.
    Spracovávať požadované reporty v danej oblasti.

    Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá!

    Ponúkaný plat

    700 - 750 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Čo od teba očakávame ?
    Efektívnu komunikáciu, zákaznícku orientáciu, vysoké pracovné nasadenie, precíznosť, tímovú spoluprácu, analytické myslenie a v neposlednom rade chuť učiť sa nové veci.
    Skúsenosti z oblasti biznis predaja a prehľad v oblasti biznis produktov Slovak Telekomu sú výhodou.

    Od začiatku však dostaneš veľkú podporu od kolegov, ktorí majú pripravený plán čo sa kedy naučíš v oblasti produktov, systémov aj komunikačných zručností.
    Tak neváhaj, čakáme na teba !

    Pozíciu obsadzujeme na personálny leasing.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!