Klimatizér, technik klimatizačných zariadení

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    Od 900 €/mesačne.
    Mzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ste zodpovedný, spoľahlivý a fyzicky zdatný? Máme pre Vás skvelú príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá hľadá šikovného kandidáta na pozíciu Klimatizér, technik klimatizačných zariadení.

Náplň práce:
- Montáž klimatizačných zariadení
- Zabezpečenie autorizovaného servisu klimatizačných a chladiacich jednotiek
- Obhliadky a preventívne servisné prehliadky chladiacich zariadení
- Diagnostika porúch, generálne opravy

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém ohodnotenia, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončené SŠ alebo SOU so zameraním na elektrotechniku alebo vzduchotechniku
- Oprávnenie minimálne podľa §21 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 - Podmienkou
- Schopnosť riešiť technické problémy
- Samostatnosť a analytické myslenie
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota cestovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B