Zmenový vedúci skladu (komunikatívna úroveň NJ)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikácia o logistických procesoch, nakládkach a vykládkach s rakúskou centrálou,
  • koordinácia a organizovanie nakládky a vykládky hutníckych materiálov v rámci danej zmeny,
  • prideľovanie pracovných úloh šiestim zamestnancom,
  • zodpovednosť za plnenie dennej produktivity a efektivity v sklade s hutným materiálom,
  • vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov,
  • kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov v sklade,
  • vedenie prevádzkovej dokumentácie,
Upresnenie platových podmienok:
Rakúska veľkoobchodná spoločnosť zameraná na predaj a dodávky hutníckeho materiálu, hľadá nemecky hovoriaceho vedúceho zmeny, ktorý bude koordinovať prácu 6-tich podriadených a zabezpečí komunikáciu ohľadom logistiky a dodávok s rakúskou centrálou.
Benefity a ďalšie výhody:
  • mesačné variabilné odmeny po skúšobnej dobe,
  • práca v medzinárodnej spoločnosti;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • nevyhnutné sú skúsenosti v rámci koordinovania malého tímu zamestnancov cca 1 rok,
  • nutnosťou je komunikatívna znalosť nemeckého jazyka na komunikatívne úrovni slovom aj písmom (B2),
  • skúsenosti s prácou v sklade a so skladovým hospodárstvom sú veľmi veľkou výhodou,
  • ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke,
  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne technického/strojárskeho zamerania,
  • znalosť MS Office na užívateľskej úrovni (MS Word, MS Excel),
  • dobré komunikačné a koordinačné zručnosti,
  • flexibilita a proaktívnosť,
  • ochota zapojiť sa do práce;