startgroup

Obchodný reprezentant- akvizície a rozvoj regiónu

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti kancelárskej techniky a softvérových riešení,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný reprezentant so zameraním na akvizíciu a rozvoj regiónu.
Náplň práce:
- starostlivosť o zverený región- nadviazanie na existujúce vzťahy u zákazníkov a budovanie nových
- možnosť nastaviť aktivity a budgett na ďalší rozvoj regiónu
- práca prevažne v teréne- čiastočne v Office
- zodpovednosť za obchodný proces u zákazníka
- plnenie stanoveného plánu predaj, vzdelávanie
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- monitorovanie aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít

komunikačné schopnosti, zodpovednosť
základné technické znalosti

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca pre nadnárodnú spoločnosť v príjemnom a mladom kolektíve
- benefity sociálneho programu firmy
- zázemie priameho zastúpenia v regióne
- služobné vozidlo , telefón, notebook
- nefinančné príspevky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pracovnej ponuky, zašlite nám svoj životopis. Následne budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie: SŠ/VŠ
Jazykové znalosti: základná znalosť anglického jazyka
Počítačové znalosti: MS Word, Excel, Outlook, Power Point- na užívateľskej úrovni
Osobnostné predpoklady: samostatná osobnosť zastupujúca silnú nadnárodnú spoločnosť s vysokým trhovým podielom
zameranie na výkon a nadštandardné provízie, schopnosť budovať a rozvíjať vzťahy
zručnosť manažovať svoj región, obchodné prípady a svoj čas
Miesto výkonu práce: Prešovský kraj- filiálka Košice( Poprad, Spišská Nová ves, Kežmarok, Stará Lubovňa, Levoča)
Predpokladaný nástup 1.09.2017