Obchodný zástupca pre PSS, a.s. - novovytvorené pracovné miesta

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Regionálna pobočka Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia;
- zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom;
- komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia;
- starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

Upresnenie platových podmienok

neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Benefity a ďalšie výhody

- zdarma notebook s pripojením na internet, výhodné telefónne paušály;
- bezplatné teoretické a praktické školenia;
- zaradenie do už existujúcich kancelárii;
- zvýhodnené nástupné podmienky v prvom a druhom roku pôsobenia;
- možnosť profesijného a osobnostného rastu;
- zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov;
- motivujúci príjem a zaujímavý systém "zamestnaneckých benefitov";
- "vhodný odrazový mostík" do ďalšieho profesijného života

Termín nástupu do práce

od 1.8.2017

Termín ukončenia výberového konania

27.6.2017

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Profesijný životopis zašlite do 27.6.2017 na adresu:
Regionálna pobočka Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.
Mlynská 28
040 01 Košice

alebo mailom na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť a samostatnosť;
- podnikavosť a cieľavedomosť;
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- vysoké pracovné nasadenie;
- ochota vzdelávať sa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno