Írsko – pracovník v mäsovýrobe bez praxe a znalosti cudzieho jazyka

26.06.2017 Universal Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náš dlhoročný klient v Írsku opäť priberá nových zamestnancov do svojich mäsozávodov, s nástupom po dohode ihneď.

Lokácia: Ballyhaunis, Waterford, Charleville

Umiestnili sme už viacero spokojných zamestnancov.
Náplň práce

Úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke.

Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov.
Ponúkaný plat:
od 1200 do 1750 EUR
Upresnenie platových podmienok:
9,25€ brutto/hodina
nadčas: 13,85€ brutto/hod
čistá mzda 1200 – 1720€/ mesačne + nadčasy
Iné výhody:
- Nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka
- Spokojní zamestnanci
- Týždenné mzdy
- Dostatok pracovných hodín
- Dlhodobá práca
- Veľa umiestnených Slovákov a Čechov
- Pekné ubytovanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Životopisy nám môžete posielať na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Nepotrebujete znalosť anglického ani iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka.

Momentálne vie zamestnávateľ umiestniť aj šikovných mužov, ktorí ešte nemajú prax z mäsozávodov, ale vedia pracovať v tempe a nevadí im práca s nožom.
Zamestnávateľ hľadá fyzicky zdatných mužov vo veku 22 – 45 rokov.
Čistý register trestov
Záujem o dlhodobú spoluprácu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Universal Consulting s. r. o. patrí medzi prvé spoločnosti na našom trhu, ktoré ponúkali pracovné pobyty a brigády v zahraničí. Dodnes me spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu.

Naše služby ponúkame úspešne už 15.ty rok.

Rozumieme potrebám našich kandidátov, ich otázkam a obavám pred cestou do zahraničia aj počas ich pobytu. O naše skúsenosti a rady sa vďačne podelíme. Naší pracujúci kandidáti Vám tiež ponúknu ich skúsenosť formou recenzií či hodnotenia na našej web stránke, či FB.

Na profesionálnej úrovni zabezpečíme KOMPLEXNÝ servis s vycestovaním do zahraničia. Samozrejmosťou je poskytnutie podpory počas pobytu v cudzine.
Naších vycestovaných kandidátov kontaktujeme po ich príchode do novej krajiny.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu je Universal Consulting členom rôznych zahraničných asociácií, ktoré sú zamerané na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Pracujeme neustále a aktívne. Prihlášky uchádzačov o prácu a iné podnety vybavíme maximálne do nasledujúceho pracovného dňa.
Informácie na našich stránkach a FB sú vždy aktuálne.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Universal Consulting, s.r.o.
Štúrovo námestie 18
Trenčín
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
uc@universalconsulting.sk
Štúrovo námestie 18, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0327440174

Reaguj na ponuku