Práca s kvetmi - Holandsko. Výborné referencie.

26.06.2017 Universal Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zamestnávateľ aktuálne prijíma ženy, prípadne páry, s najbližším možným nástupom od 17.07.2017 (podľa obsadenosti).
Sadenie kvetov, starostlivosť o kvety, viazanie kytíc, balenie a iné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Priemerne sa pracuje 38 – 42,5 hodín týždenne.
Práca je vykonávaná vonku aj vo vnútri (teraz je momentálne sezóna vonkajších prác) – viac info vo videu na našej stránke tu:
Ponúkaný plat:
od 7 do 9,43 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Hodinová mzda od:
7,00€ brutto (kandidáti do 21 rokov)
9,43€ brutto (kandidáti od 22 rokov)
+ nadčasy 35 – 100%

Aká bude moja čistá (netto) mzda?

Toto je veľmi častá otázka našich kandidátov. Holandska legislatíva je v tejto veci zložitejšia ako tá naša. Pre predstavu uvádzame orientačne údaje, ktoré sme obdržali od zamestnávateľa: 163 hodín mesačne: cca 1175 € netto (kandidátka staršia ako 23 rokov, mzda už po odrátaní daní, odvodov a ubytovania).

Pokiaľ kandidát pracuje aj nadčas, mzda môže byť samozrejme podstatne vyššia.
Iné výhody:
Pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – domy (share house), 2-3 lôžkové izby, spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka.
Týždenné mzdy
Možnosť krátkodobej aj dlhodobej spolupráce
Výborné referencie od kandidátov
Výborná starostlivosť zamestnávateľa – ak by ste mali na zamestnávateľa akékoľvek otázky alebo podnety, každú stredu môžete prísť do jeho kancelárie až do 20:00
Práca v krásnej lokalite pri mori, neďaleko od Amsterdamu

Nedávno sme tohto zamestnávateľa navštívili.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný
Informácie pre uchádzača:
Svoje životopisy nám môžete posielať na mail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- znalosť anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou
- predchádzajúca skúsenosť s manuálnou prácou výhodou
- ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- dobrá fyzická kondícia
- vodičský preukaz výhodou
- zamestnávateľ vie aktuálne umiestniť ženy, prípadne páry

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Universal Consulting s. r. o. patrí medzi prvé spoločnosti na našom trhu, ktoré ponúkali pracovné pobyty a brigády v zahraničí. Dodnes me spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu.

Naše služby ponúkame úspešne už 15.ty rok.

Rozumieme potrebám našich kandidátov, ich otázkam a obavám pred cestou do zahraničia aj počas ich pobytu. O naše skúsenosti a rady sa vďačne podelíme. Naší pracujúci kandidáti Vám tiež ponúknu ich skúsenosť formou recenzií či hodnotenia na našej web stránke, či FB.

Na profesionálnej úrovni zabezpečíme KOMPLEXNÝ servis s vycestovaním do zahraničia. Samozrejmosťou je poskytnutie podpory počas pobytu v cudzine.
Naších vycestovaných kandidátov kontaktujeme po ich príchode do novej krajiny.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu je Universal Consulting členom rôznych zahraničných asociácií, ktoré sú zamerané na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Pracujeme neustále a aktívne. Prihlášky uchádzačov o prácu a iné podnety vybavíme maximálne do nasledujúceho pracovného dňa.
Informácie na našich stránkach a FB sú vždy aktuálne.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Universal Consulting, s.r.o.
Štúrovo námestie 18
Trenčín
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mičudová, Email: info@universalconsulting.sk
Štúrovo námestie 18, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 032/7440174

Reaguj na ponuku