Produktový inžinier - Trnava - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • riadenie projektov a výrobných procesov pre zavedenie nových produktov do výroby
  • komunikácia so zákazníkom a s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • zlepšovanie existujúcich výrobných procesov
  • tvorba pracovných postupov
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre americkú spoločnosť hľadáme šikovného produktového inžiniera, ktorý má skúsenosti s riadením projektov pre zavedenie nových produktov do výroby.
Benefity a ďalšie výhody:
  • fyzicky nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí
  • dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
  • zaujímavý sociálny program
  • zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
  • dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
  • III. pilier DDS
  • firemné akcie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: 1 rok
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, tímový hráč, multi-tasking