JUNIOR ELECTRONIC AND SOFTWARE ENGINEER (Ref. č.: 3-30-28008/PF)

26.07.2017 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prešov
Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
We are looking for a candidate who would like to continue her/his career in international company at the position JUNIOR ELECTROTECHNICAL AND TESTER ENGINEER:

Work responsibilities:
- Electrical schemes drawings
- Hardware service and architecture of industrial automation systems managed by PLC
- Development and commissioning of Software packets always relative to PLC destined to industrial automations
- Creation and modification of PLC programs for production lines
- Work with technical documentation
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Will be presented on personal interview
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Taliansky jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- High school or University degree (electrotechnical area)
- English language (active)-required
- Knowledge and experience within PLC programming
- Experiences with technical documentation (reading and drawings)
- Knowledge of software architecture
- Knowledge of programming languages (Simatic, ladder/KOP, Siemens S7 etc.)
- Technical background
- Responsibility
- Flexibility

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktné údaje:

Murgašova 3, Košice, 04001

Reaguj na ponuku