Pracovnik do produkcie / vyroby

25.06.2017 HOGO GMBH

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Wien - velmi dobra nemcina/pre zeny
Salzburg
Innsbruck
Tirolsko
Horne Rakusko

Rakúsko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Wien - farmafirma pre damy s velmi dobrou NJ /priprava liekov na expediciu
Innsbruck -pre panov - brusenie plastovych dielov do autopriemyslu,
Tirolsko - balenie masoproduktov /vhodne pre zeny a pre panov
Cukrovinky - pre damy s lepsou nemcinou
Horne Rakusko - kompletizacia elektrosuciastok
Upresnenie platových podmienok:
sme cisto rakuska firma, zamestnavame vylucne na rakusku pracovnu zmluvu
13. a 14. plat je samozrejmostou, poplatky neplatite
Zalohy mozne / dva krat do tyzdna na ruku, raz do tyzdna posielame na ucet
Iné výhody:
ubytovanie hradime v plnej vyske
moznost navstevy kurzov na rozsirenie si vzdelania
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Vodicky preukaz a vlastne auto
/ubytovanie nie je vela krat na jednej ulici
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Sme personalna spolocnost s 10.rocnou posobnostou na rakuskom pracovnom trhu. Hladame novych pracovnik, ktori sa dohovoria nemecky
Pracovne ponuky mame z oblasti stavebnictva, strojarstva, tak ako logistiky. Najdete pozicie aj pre vysokoskolakov /s komunikativnou nemcinou.
U staveb. poziciach akceptujeme dohovorenia sa po nemecky z dvoch u jedneho
Zivotopis posielajte len v nemeckom jazyku
Adresa:
HOGO GMBH
Wallerer Straße 49
Wels
Rakúsko
Kontaktné údaje:
Martina Daransky
Wallerer Straße 49, Wels, 4600, Rakúsko
Tel: 0043 664 88944162

Reaguj na ponuku