custom-banner

Asistent na finančnom oddelení s plynulým AJ (aj pre absolventov)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Novovybudované SSC (Centrum zdieľaných služieb) so sídlom v Bratislave, hľadá šikovných ľudí, ktorí si chcú vybudovať kariéru v oblasti financií.

Tvoja náplň práce bude obsahovať:

- spracovanie došlých faktúr, kontrola údajov
- transformácia faktúr z papierovej formy do interného systému
- identifikácia problémov (napr. keď systém chybne vyhodnotí údaje) po transformačnom procese a ich následná oprava
- spolupodieľanie sa na tvorení a úprave systému transformácie, zlepšovanie procesov
- komplexné spracovanie došlých platieb, dodávateľských faktúr, monitoring finančnej dokumentácie a overovanie správnosti faktúr
- úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými finančnými oddeleniami, príprava reportov
- komunikácia so zahraničnými klientmi

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť práce v medzinárodnom tíme, rôzne zamestnanecké výhody a možnosť kariérneho rastu v oblasti financií.

Informácie pre uchádzača:

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
- ukončená obchodná akadémia alebo vysoká škola s ekonomickým zameraním
- skúsenosť s prácou v účtovníctve VEĽKOU výhodou
- orientácia na detail, motivácia pre prácu s financiami
- znalosť SAP je výhodou
- znalosť balíka MS OFFICE
- tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou