Pracovník do výroby - Rakúsko, Vorarlberg

25.06.2017 Pese s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Vorarlberg
Rakúsko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomocný pracovník vo výrobe okien - oblasť Vorarlberg

Požiadavky:
znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
znalosti práce s kovom výhodou
zručnosť
precíznosť
dobrá fyzická kondícia

Náplň práce:
rezanie okenných rámov na mieru strojom, triedenie, balenie, uskladňovanie
Ponúkaný plat:
od 1800 do 1800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
1800 € v čistom
Iné výhody:
ubytovanie hradené, rakúska zmluva 13. + 14. plat, 5 týždňov dovolenky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Naša firma úspešne spolupracuje s malými a veľkými klientami. Mnoho z nich s nami spolupracuje pravidelne. Disponujeme tak nemalým množstvom cenných skúsenosti. V priebehu doby nášho pôsobenia na trhu práce ( od roku 2011 ) sme sa v oblasti HR služieb zdokonalili natoľko, že sme k dnešnému dňu schopní poskytovať personálne služby na špičkovej úrovni. Ak naozaj hľadáte profesionála, neváhajte a vyskúšajte spoluprácu s nami.

Více zde: http://www.buhrmann-personal.com/
Oblasť pôsobenia:
Cestovné kancelárie, agentúry a pod.
Adresa:
Pese s.r.o.
Čerenčianska 22
Rimavská Sobota
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Varga
Partizánska 17, Lučenec, 98401, Slovenská republika
Tel: 0905957989

Reaguj na ponuku