startgroup

Vedúci call centra

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj; Okres Žilina
Žilina

Pozícia / odvetvie

Služby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Zodpovednosť za vedenie pobočky a zabezpečenie efektívnej prevádzky call centra - zodpovednosť za zisky a rast pobočky, efektivitu práce call operátoriek a ich motiváciu, rozdelenie práce operátorkám a personálny manažment na dennej báze
* Príprava štatistík, reportov, analýz. Hodnotenie kvality prebiehajúcich hovorov, vytváranie a kontrola textu hovorov, tréning a koučovanie operátorov
* Vedenie a podpora tímu operátorov (senior pozícia) - požadujeme skúsenosti s vedením a manažmentom tímu
* Reporting na pravidelnej báze
* Zároveň chceme na pobočku "hrajúceho kapitána", ktorý bude príkladom svojou prácou a bude aktívne telefonovať časť svojho pracovného času

Ponúkaný plat

1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Iné výhody:

* zaujímavá práca v dynamickom tíme s priestorom na sebarealizáciu
* fixná mzda a bonusy podľa dosiahnutých cieľov a pracovného výkonu
* zaškolenie, pravidelný tréning podľa potreby
* možnosť budovania vlastného kolektívu
* práca v silnej a stabilnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

* dobré komunikačné schopnosti, analytické schopnosti, skúsenosti s predajom v call centre na telefóne
* silná osobná motivácia pracovať v oblasti zákazníckych služieb a obchodu
* záujem a osobná potreba osobného rastu seba aj riadeného tímu
* nadšenie pre prácu s ľuďmi a zároveň primeraná ctižiadostivosť pri dosahovaní výsledkov
* príjemná hlas a výborné artikulačné a vyjadrovacie schopnosti
* proaktívna osobnosť s exelentnými komunikačnými schopnosťami a pozitívnym prístupom k riešeniu projektov, výbornými organizačnými, vodcovskými vlastnosťami
* schopnosť vytvárať výborné medziľudské vzťahy a riešiť problémy
* schopnosť pracovať pod tlakom a vysporiadania sa so stresom
* skúsenosti s predajom na telefóne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie

* stredoškolské s maturitou
* nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia vhodná pre absolventa
* nie

Počítačové znalosti - používateľ:
* Microsoft Excel - pokročilý
* Microsoft Word - pokročilý
* práca s počítačom vo všeobecnosti