startgroup

Sales development

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj

Pozícia / odvetvie

Automobilový priemysel, Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú obchodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Sales development.

Náplň práce:
- Vyhodnocovanie nákupu náhradných dielov
- Porovnávanie cien náhradných dielov a následná cenotvorba
- Mapovanie trhu s náhradnými dielmi na Slovensku a v iných krajinách
- Distribúcia náhradných dielov (B2B a B2C)
- Hľadanie nových potenciálnych dodávateľov
- Vytváranie business plánov na nové produkty a projekty
- Vytváranie reportov a prezentácií

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

– Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Zaujímavá a kreatívna práca v medzinárodnej spoločnosti
– Motivujúce pracovné a platové podmienky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

– SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického prípadne technického zamerania
– Skúsenosti z pozície obchodného zástupcu min. 3 roky
– Znalosť anglického jazyka
– Samostatnosť, proaktivita a komunikatívnosť