Tréner a koordinátor pre rozvoj zamestnancov - Anglický jazyk - Nové Mesto nad Váhom

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizovanie a realizácia vzdelávacích aktivít pre zamestnancov (adaptačný proces pre nováčikov, rozvojové aktivity pre ostatných zamestnancov)
  • identifikácia zamestnaneckých potrieb v oblasti vzdelávania a rozvoja
  • spracovávanie podkladov a príprava rozpočtu na vzdelávanie
  • zabezpečenie jazykových kurzov
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného koordinátora pre vzdelávanie s anglickým jazykom, ktorý má skúsenosti v oblasti vedenia a organizácie rozvojových aktiviít pre zamestnancov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ vzdelanie I. II. alebo III. stupňa (preferované humanitné alebo ekonomické zameranie)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: MS Office
  • PRAX: min. 1 rok
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: tímová práca, zodpovedný prístup, vynikajúce komunikačné schopnosti, flexibilita, dobré organizačné a lektorské zručnosti