startgroup

Customer Care & Internal Sales Representative

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, medzinárodnú obchodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj technického sortimentu, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Customer Care & Internal Sales Representative.

Náplň práce:
- Hlavný interný kontakt pre zákazníkov
- Rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi poskytovaním vynikajúcich služieb
- Propagácia a predaj nových produktov prostredníctvom sociálnych sietí
- Preklady marketingových materiálov (katalógy, prospekty, manuály)
- Príjem a spracovanie objednávok od zákazníka emailom, telefonicky, osobne
- Spracovanie informácií a požiadaviek od zákazníkov – telefonicky, mailom a písomne
- Starostlivosť o zákazníka a jeho potreby
- Tímová spolupráca s obchodníkmi
- Vybavovanie vráteného tovaru a technické reklamácie zákazníkov
- Administratívne práce

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania, tréningové aktivity
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Ukončené SŠ s maturitou, príp. VŠ
- Minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii
- Anglický a český jazyk - aktívne
- MS Office na pokročilej úrovni + internet
- Znalosť systémov CRM a ERP

- Výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť samostatnej práce
- Zmysel pre tímovú spoluprácu
- Zodpovednosť, pedantnosť
- Asertívne, zdvorilé a kultivované správanie
- Proklientsky orientovaná osobnosť