startgroup

TOP ponuka / skladník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- príjem tovaru z výroby a jeho zaskladňovanie,
- vychystávanie a balenie zásielok určených na expedíciu,
- práca s PC a skenerom,
- práca na 2 zmeny od pondelka do piatku (ranná od 6:00 - 14:00 hod., poobedná od 14:00 - 22:00 hod.)

Ponúkaný plat

700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- práca na pracovnú zmluvu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- stabilné zamestnanie,
- dochádzkový bonus,
- stravné lístky (za každú odpracovanú rannú zmenu stravný lístok v hodnote 3,60 €, za každú odpracovanú poobednú zmenu stravný lístok v hodnote 4,60 €),
- práca na 2 pracovné zmeny (6:00-14:00 / 14:00-22:00),
- príspevok na dopravu,
- príspevok na regeneráciu,
- firemné podujatia,
- príspevok v prípade mimoriadnej životnej situácie do výšky 500 €,
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa,
- autobusová doprava priamo pred závod,
- odvoz zabezpečený zo smeru: Nové Zámky - Tvrdošovce - Jatov - Šaľa - Dlhá nad Váhom - Šoporňa,
- nástup možný ihneď!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme skladníkov. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu: jbendova.sk alebo sa informujte na číslach: 0903 737 597, 033/533 3372, poprípade nás navštívte osobne na pobočke v Trnave, denne od 07:30 - 16:00 hod., Piešťanská 3, 917 01 Trnava - budova Aquapolis Bussines Centrum (medzi Tescom a Kauflandom).
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou / bez,
- čistý register trestov,
- zodpovedný, spoľahlivý, samostatný,
- chuť pracovať na dve zmeny,
- chuť učiť sa nové veci,
- preukaz vodiča VZV výhodou,
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby.