Pracovník / Vedúci čistiarne odevov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, ktorý je svetovým lídrom v remesle čistiarenstva, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovník / Vedúci čistiarne odevov.

Náplň práce:
• Čistenie a ošetrovanie odevov
• Obsluha čistiarenských strojov
• Komunikácia so zákazníkmi
• Prijímanie a vydávanie zákazky

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
• Práca na HPP, možné aj ako dlhodobá brigáda
• Prémie za dobre odvedenú prácu
• Stabilnú pozíciu, dlhodobú spoluprácu
• Kompletné zaškolenie na odbor čistiarenstva
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť bezplatného ubytovania pre zamestnancov
• Dodatočné prémie pre novo prichádzajúcich kolegov a kolegyne
• Zdarma čistenie 2ks odevov týždenne
• Vhodné pre študentov, absolventov, dôchodcov, matky samoživiteľky
• Individuálny prístup pri plánovaní smien
• Nástup možný ihneď
• Miesto výkonu práce: Bratislava

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na adresu . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu emailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie