custom-banner

Začínajú ti už prázdniny a hľadáš spôsob ako si privyrobiť? Ponúkame prácu vo výrobe v automobilovej spoločnosti.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Si študent a chceš si privyrobiť a získať pracovné skúsenosti počas prázdnin?

Nepremeškaj šancu stať sa členom tímu zamestnancov, pracujúcich v neustále sa rozvíjajúcom automobilovom závode, ktorý sa nachádza v priemyselnom parku Kechnec.

Miesto výkonu práce: PRIEMYSELNÝ PARK KECHNEC - KOŠICE OKOLIE.

ČO BUDE VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?
1. Montáž a skladanie komponentov do celkov.
2. Obsluha strojov a liniek prostredníctvom PC.
3. Kontrola kvality komponentov aj počas výrobného procesu.
4. Dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.
5. Nejedná sa o fyzický náročnú prácu.

Práca vhodna pre ženy a mužov.

AKÁ BUDE VAŠA ZMENNOSŤ?
- 12 HOD ZMENY:
1. Denná, nočná, 2 dni voľno.
2. Od pondelka do piatku (krátky a dlhý týždeň).

AKÉ SÚ POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA?
1. Vek od 18 rokov.
2. Dobrý zdravotný stav - je potrebné absolvovať lekársku prehliadku.
3. Chuť získať pracovné skúsenosti.

ČO VÁM PONÚKAME?
K základnej mzde získate bonusy:
1. cestovný bonus za každú odpracovanú zmenu,
3. dochádzkový bonus od nástupu aj počas SD,
4. príplatky za víkend.

Benefity a ďalšie výhody:

VÝHODY, KTORE PONÚKAME:
- práca na pracovnú zmluvu!
- pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúceho mesiac!
- príjemné pracovné prostredie (čisté, neprašné, nehlučné, klimatizované),.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)