Zástupca vedúceho predajne

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Aupark
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    850€ + provízia z obratu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáte prácu, v ktorej môžete spojiť lásku k móde a zdraviu so starostilovosťou o predajňu?
Naša spoločnosť je 2. najväčšou sieťou špecializovaných predajní a očných optík MANIA na Slovensku. Do nášho tímu hľadáme zástupcu vedúcej predajne. Nastúpiť k nám môžete pokojne aj hneď, veku uchádzačov sa žiadne medze nekladú.
Aká bude vaša náplň práce:

Budete so zákazníkmi v úzkom kontakte a radi im aktívne poradíte pri predaji slnečných okuliarov, okuliarových rámov, optických doplnkov a doplnkového sortimentu

V prípade potreby a neprítomnosti vedúcej predajne povediete zverenú predajňu a celý náš úzky priateľský kolektív

Budete pracovať s pokladňou a počítačom

Budete pracovať s tovarom

Budete sa dobre starať o našu predajňu

Svojím prístupom a výsledkami pôjdete príkladom svojím kolegom

Budete s nami na na poradách a školeniach, kde rozoberáme znalosti o jednotlivých produktoch

Benefity a ďalšie výhody:

V OPTIKE MANIA vám ponúkame:

Stabilné zabmestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti

Príjemný kolektív a prostredie

Výborný vzťah s vedením spoločnosti a predajne na báze "rodinnej" atmosféry

Zamestnanecké zľavy a a motivačné programy

Vstupné školenie priamo na predajni formou "learning by doing"

Zaplatenú každú odpracovanú minútu navyše

Možnosť sa v práci realizovať a kariérne rásť

Možnosť odborného vzdelávania v odbore očná optika a predaj konečnému spotrebiteľovi

Ak si myslíte, že ste to práve vy, pošlite nám svoj životopis spolu s niekoľkými riadkami, v ktorých nám popíšete, prečo by vás lákalo pracovať práve u nás.

Všeobecne požadované znalosti:

Predstavujeme si vás ako niekoho, kto:

Má zmysel pre módu alebo ho móda baví

Preferuje ľudský prístup

Je schopný pracovať v tíme

Je schopný viesť tím a predávať v maloobchode

Je samostatná a zodpovedná jednotka, ktorá sa nebojí práce

Je časovo flexibilný a môže pracovať aj počas víkendov

Sa rád učí niečo nové a baví ho zdokonaľovať sa

Privítame žiadosti vás, ktorí máte skutočný záujem o dlhodobú prácu so zázemím silnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou