Inžinier kvality / Partizánske

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zastupovanie zákazníka v sériovej výrobe v zmysle ISO TS 16949
  • riešenie zákazníckej reklamácie a vypracovávanie 8D reportov
  • iniciovanie nápravných opatrení, posudzovanie úrovne kvality a poskytovanie návrhu opatrení na zlepšovanie kvality
  • odsúhlasovanie hraničných vzoriek
  • spolupráca na spracovaní postupov FMEA a kontrolného plánu PPAP
Benefity a ďalšie výhody:
  • 13. plat
  • preplácanie cestovného
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vzdelanie v technickom odbore
  • znalosť 8D report, FMEA, CP, SPC, MSA
  • anglický jazyk stredne pokročilý
  • znalosti z plastárskej výroby v automotive podmienkou
  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti a schopnosť vyjednávať v styku so zákazníkom
  • flexibilita, kreativita, inovatívnosť