Key Account Manager (m/ž) pre priemysel

Hagleitner Hygiene Slovensko, s.r.o.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Logistický park
Senec
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Akvizícia, rozvíjanie a starostlivosť o zákazníkov z oblasti priemyslu a podávanie správ o výsledkoch a úspechoch svojmu nadriadenému.
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Benefity a ďalšie výhody:
Našim zamestnancom ponúkame rozmanité a zodpovedné pracovné úlohy s atraktívnymi možnosťami na ďalší vývin vo finančne zdravej a stabilnej spoločnosti. Zamestnanec má k dispozícii služobné vozidlo, notebook a mobil. Budete pracovať na hlavný pracovný pomer.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami. Pošlite nám Váš životopis poštou alebo mailom.

Odoslaním Vášho životopisu nám automaticky dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s právnymi predpismi.

Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
Všeobecne požadované znalosti:
Váš profil a Vaše silné stránky sú: stredoškolské vzdelanie, IT znalosti (MS Office, Outlook), identifikácia s témou hygiena, vzťah k poradenstvu, predaju ako aj servisu voči zákazníkom, dobré kontakt-/komunikačné a prezentačné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilita a dlhodobá profesná orientácia na predaj.

Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.