Administratívny pracovník/-čka

Hagleitner Hygiene Slovensko, s.r.o.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Logistický park
Senec
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vytváranie ponúk podľa predlôh, zadávanie objednávok do systému a vytváranie rozvozných túr tovarových dodávok, koordinácia servisu, vystavovanie a kontrola faktúr, podpora našich zamestnancov v oddelení predaja, telefonická komunikácia so zákazníkom a ostatné bežné administratívne činnosti.
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Benefity a ďalšie výhody:
Ponúkame zodpovednú pracovnú činnosť s možnosťami ďalšieho vzdelávania vo finančne zdravej a stabilnej spoločnosti, ktorá zdravo rastie a vyvíja sa. Budete pracovať na hlavný pracovný pomer. Nástup ihneď.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami. Pošlite nám Váš životopis poštou alebo mailom.

Odoslaním Vášho životopisu nám automaticky dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s právnymi predpismi.

Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (expert - C2)
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
Všeobecne požadované znalosti:
Váš profil a Vaše silné stránky sú: stredoškolské vzdelanie a viacročná prax, odolnosť voči stresu, IT znalosti (MS Office, Outlook, práca s Navision výhodou), NJ slovom aj písmom je základnou podmienkou, zodpovednosť, presnosť, flexibilita a tímový hráč. Vodcovské schopnosti výhodou.