Strojárenský zlievač

21.06.2017 REGADA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prešov
okres Prešov
Strojnícka 7
08006

Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zhotovovanie modelov slúžiacich ako vzor pri výrobe odliatkov,
- zhotovovanie jednorázových a trvalých zlievačských foriem,
- obsluhovanie taviacich strojov a zariadení s cieľom roztaviť kov na požadovanú teplotu,
- zhotovovanie tvarovo zložitejších súčiastok a polovýrobkov odlievaním roztaveného kovu do pieskových, keramických a kovových foriem,
- vyberanie surových odliatkov z foriem po ich vychladnutí
- odstraňovanie zvyškov formovacích materiálov z povrchu surových odliatkov,
- obrusovanie, hladenie a iné opracovávanie hrubých odliatkov.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- práca v stabilnej firme,
- možnosť získať neoceniteľné poznatky a skúsenosti,
- príspevky na DDP.

Termín nástupu do práce:
1. 8. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie