Sympatická asistentka predaja s odborným poradenstvom v kozmetike

22.05.2017 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zaujíma vás svet krásy a starostlivosť o zovňajšok je vašou každodennou rutinou? Máme pre vás zaujímavú pracovnú ponuku.

Vašou pravidelnou pracovnou náplňou bude:
- Starostlivosť a obsluha zákazníkov na predajni.
- Odborné poradenstvo v oblasti kozmetických výrobkov.
- Pokyny na základe požiadaviek vedúcej predajne.

Pracuje sa dlhý/krátky týždeň.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný
V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: email

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Od roku 1997 pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov – firiem a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna agentúra, na ktorú sa naši partneri môžu spoľahnúť dlhodobo
Adresa:
PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Timea Kerekešová
Tel: 421903601503

Reaguj na ponuku