Skladový operátor - picker v Malackách, trojzmenná prevádzka, víkendy voľné

22.05.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- zabezpečovanie nakládok a vykládok, uskladňovanie prijatého tovaru
- pomocné práce v sklade
- trojzmenná prevádzka
- práca vhodná pre mužov - manipulácia s ťažšími bremenami
Upresnenie platových podmienok:
5€/hod. + 10% výkonnostný bonus
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- fyzická zdatnosť, práca vhodná pre mužov
- zodpovednosť, dochvíľnosť
- zmysel pre detail, precíznosť
- technické myslenie
- prax v sklade výhodou
- preukaz VZV výhodou, prípadne možnosť zaškolenia

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Jarkovská Michaela
Tel: 905536550

Reaguj na ponuku