Hľadáme šikovných pokladníkov/-čky do predajne v Modre!

22.05.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Modra
Senec
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- táto pozícia je pre zodpovedných ľudí (od 18 rokov), ktorí sa neboja pracovať s hotovosťou
- školenie zabezpečíme !
- Vašou úlohou bude plynulá obsluha a blokovanie tovaru na pokladni
- práca je na dohodu
- prispôsobenie zmien
- potrebujete platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Hľadáme pracovníka na dlhodobo!

Brigáda vhodná aj pre študentov (práca po škole a cez víkendy) !

Upresnenie platových podmienok:
3,80€/hod. brutto
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené